Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Euro dla przedsiębiorców

O tym na co i jak mali i średni przedsiębiorcy z Łomży i regionu mogą uzyskać pieniądze na rozwój swoich firm z funduszy Unii Europejskiej będzie można dowiedzieć się w wieczorem w Łomży. Łomżyńska Izba Przemysłowo-Handlowa zaprasza na spotkanie z Grzegorzem Orłowskim ekspertem z dziedziny funduszy europejskich i członkiem Komitetu Monitorującego przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku. Spotkanie ma mieć wymiar praktyczny.

Głównym tematem spotkania będą  kryteria przyznawania funduszy unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego w latach 2007 – 2013, w obszarze małych i średnich przedsiębiorstw. Komitet Monitorujący w ubiegłym tygodniu przyjął te kryteria, a dzięki temu możliwe stało sie ogłoszenie konkursów na pieniądze z Unii Europejskiej także dla przedsiębiorców.
Dodajmy, że z ogólnej puli RPO wynoszącego ponad 636 mln euro na wzrost innowacyjności i wspieranie przedsiębiorczości w regionie przeznaczonych jest blisko 140 mln euro
   
Spotkanie z Grzegorzem Orłowskim  odbędzie się dziś (czwartek 03.04.2008r) w godz. 16:00 – 18:00 w Hotelu „Gromada” w Łomży przy ul. Rządowej 1A, (dawny Polonez). Uczestniczyć w nim mogą także przedsiębiorcy nie będący członkami ŁIP-H.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę