Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

To nie brak determinacji, ale niekorzystne warunki – ratusz odpowiada na zarzuty SSSE

Nie zgadzamy się z twierdzeniem Pana Grzegorza Mackiewicza, Prezesa Zarządu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., jakoby brakowało determinacji władz Łomży do utworzenia Łomżyńskiej Podstrefy SSSE. Przedstawione przez Zarząd SSSE porozumienie, określające warunki na jakich zostanie utworzona podstrefa łomżyńska, jest niekorzystne dla miasta Łomża.

W dniu wczorajszym, wysłane zostało listownie pismo do Prezesa Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. z propozycjami zmian w przedstawionym porozumieniu. Ponadto 29 stycznia odbyło się spotkanie Zarządu SSSE (Pan Prezes Mackiewicz w tym spotkaniu nie uczestniczył) z władzami Łomży i przedstawicielami przedsiębiorców, chcących inwestować w łomżyńskiej podstrefie SSSE. Nie rozumiemy więc wypowiedzi Pana Prezesa zawartych w powyższym artykule i uważamy je jako chęć wywarcia medialnej presji na Prezydencie Miasta Łomża, w celu podpisania porozumienia na warunkach jakie zaproponowała SSSE – podkreślamy - bardzo niekorzystnych dla Miasta Łomża.

Mamy nadzieję, iż kiepskich wyników SSSE Pan Prezes nie zamierza rekompensować niekorzystnym porozumieniem dla naszego miasta. Prezydent wzywa również Pana Prezesa Mackiewicza do przedstawienia rozsądnej propozycji (podobnej do tej, jaką otrzymał Białystok) odnośnie utworzenia Łomżyńskiej Podstrefy Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Prezydent Jerzy Brzeziński wyraża nadzieję, że Pan Prezes Grzegorz Mackiewicz, zamiast dyskutować poprzez media, odważy się porozmawiać z władzami Miasta Łomża.

Łukasz Czech
Biuro Prasowe

zobacz: To miała być szansa dla miasta

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę