Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Z Szepietowa do Warszawy

Szeptel SA – niezależny operator telefoniczny przeprowadza się z Szepietowa do Warszawy. Zarząd Szeptela poinformował, że wpłynęło właśnie postanowienie Sądu Rejonowego Sądu Gospodarczego w Białymstoku dotyczące zmiany siedziby Spółki. W miejsce dotychczasowej siedziby w Szepietowie, przy ul. Sienkiewicza 52 wpisano: ul. Żurawią 8 w Warszawie.


Spółka zajmuje się świadczeniem usług telefonii stacjonarnej, głównie na terenie byłego województwa łomżyńskiego. Ma kilkanaście tysięcy abonentów. Dysponuje własną infrastrukturą światłowodową (głównie linia Białystok - Warszawa). Ostatnio kierownictwo spółki informowała o budowie GRUPY SZEPTEL zajmującej się integracją i obsługą systemów telekomunikacyjnych związanych z usługami dodanymi. W jej skład weszli: Media-Net Interactive, Legion Polska, Inter Kontakt, Telestar oraz sam Szeptel

Szeptel powstał w 1992 roku jako jeden z pierwszych niezależnych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Inicjatorami powstania firmy oraz pierwszymi jej udziałowcami były lokalne gminy oraz ich mieszkańcy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę