Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zimowsko na Madrasie 2008

22 stycznia 2008 Dobrylas

Biwak Zimowy 25 ŁKH „MADRAS”

Zimowisko wyjątkowe z kilku względów. Po pierwsze, było to pierwsze samodzielne zimowisko i w ogóle wyjazd "MADRASU". Transport i jedzenie też nie były do końca typowe dla zimowisk. Ale było też wyjątkowe z powodu uroczystych momentów jakie miały miejsce.
    Były to, po kolei:
  • Mianowanie ćw. Pawła Kaszuba oficjalnie kwatermistrzem Klubu (22 styczeń).
  • Zdobycie przez pion. Martę Golińską barw Klubu i złożenie przez dh Konrada Żelechowskiego Przyrzeczenia Harcerskiego. Strażnikami Ognia na tym ognisku byli dh Mateusz Goliński oraz dh Bartosz Paduch, a świadkiem dh Konrada był nie kto inny tylko ćw. Paweł Kaszuba czyli jego zastępowy. Było to pierwsze Przyrzeczenie w historii "MADRASU" a przyjmował je pwd. Kamil Kaszuba (24 stycznia).
  • Złożenie Zobowiązania Instruktorskiego na ręce dh. Komendant hm. Doroty Górskiej przez pwd. Ewę Mikołajczyk. Tym razem Strażnikami byli solenizanci wcześniejszego ogniska czyli pion. Marta Golińska i dh Konrad Żelechowski (25 stycznia).
  • No i wydarzenie chyba najważniejsze dla "MADRASU": uroczyste przekazanie granatowego sznura i funkcji drużynowego z ramion pwd. Kamila Kaszuby na ręce pwd. Ewy Mikołajczyk i powołanie przez nią nowej starej Rady Klubu. Tak się ułożyło, że w tym wydarzeniu uczestniczyli wszyscy założyciele Klubu, łąćznie z nieobecnymi już w "MADRASIE" dawnymi przybocznymi czyli pwd. Beatą Dzięgielewską i pwd. Piotrowi Zera (również 25 stycznia).
Oprócz tego gościli nas: wcześniej wspomniana hm. Dorota Górska - Komendantka Hufca wraz ze swoim mężem phm. Janem Górskim i skarbnikiem Hufca phm. Adamem Frączkiem, a oprócz tego phm. Sławek Sienkiewicz oraz dh Marek od nas z MADRASU.

Ogólnie myślę, że wyszło fajnie i oby więcej takich wyjazdów.

pwd. Kamil Kaszuba

 

Foto: Zamiana sznurów funkcyjnych czyli:
Foto: Zbiórka na apelu.
Foto: Klub przy prostokątnym stole, tenisowym...
Foto: Dh Kamil Kaszuba czyta rozkaz.
Foto: Drużynowy
Foto: Zespół wizytacyjny: dh
Foto: gratulacje nowej rady drużyny dla starej i na odwrót.
Foto: dh. Ewa Mikołajczyk składa zobowiązanie instruktorskie. Ostatnio w modzie jest trzymanie w tle i w międzyczasie flagi biało-czerwonej.
Foto: Pamiątkowe zdjęcie grupowe.
Foto: Z podziękowaniem dla dh Frączka za pomoc w zorganizowaniu transportu!!!

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę