Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Reportaż - 10 lat minęło....

wideofilmowanie, montaż, postprodukcja ....

    Od ponad 10 lat zajmujemy się nagrywaniem różnych uroczystości rodzinnych, takich jak: śluby, wesela, chrzty, komunie, studniówki i inne. Dzięki naszemu doświadczeniu macie Państwo pewność, że te jedyne chwile w życiu zostaną utrwalone na kasecie lub płycie DVD z możliwie największą precyzją i perfekcyjną jakością. W swojej pracy stosujemy cyfrowe kamery SONY posiadające 3 CCD, co gwarantuje najwyższą jakość obrazu. Dźwięk jest rejestrowany stereofonicznie i obrabiany cyfrowo. Materiał filmowy jest poddawany komputerowej obróbce cyfrowej w celu nadania mu "szlifu" oraz podniesienia jakości technicznej.
Marcin Muzyk
pt, 25 stycznia 2008 18:04
Data ostatniej edycji: pt, 25 stycznia 2008 18:46:08

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę