Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Ślub, wesele, kamera .......Łomża

Jakość ponad wszystko...

    Do montażu i postprodukcji stosujemy profesjonalne karty video firmy CANOPUS gwarantujące perfekcyjny obraz i dźwięk. Dla wymagających klientowi koneserów obrazu wypalamy zmontowany materiał filmowy na płycie DVD. Na płycie obok materiału filmowego znajdą Państwo interaktywne menu, dźwięk stereofoniczny w standardzie AC3 Digital, a na życzenie także napisy w języku angielskim lub niemieckim. Wszystkie Państwa sugestie są brane pod uwagę podczas montażu materiału filmowego. Aby umówić się co do terminu prosimy dzwonić: 602112616 lub wysłać e-mail: scantech@dti.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę