Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Czarna środa?

Środa może okazać się wyjątkowo czarnym dniem w łomżyńskiej służbie zdrowia. Tego dnia wznowie strajku zapowiedzieli lekarze ze szpitala. Okazuje się jednak, że pacjentów może czekać o wiele cięższa przeprawa. W środę zamkniętych może być także większość gabinetów lekarzy rodzinnych.


„W związku z brakiem umów na świadczenia ambulatoryjnej opieki zdrowotnej z Narodowym Funduszem Zdrowia, z dniem 16.01.2008 praktyki zrzeszone w Federacji Porozumienie Zielonogórskie zaprzestaną udzielać świadczeń zdrowotnych w swoich przychodniach” - takiej treści komunikat od kilku dni widnieje na stronie internetowej Porozumienia Zielonogórskiego.
W przypadku Łomży i województwa podlaskiego dotycz to około 70 – 80% gabinetów lekarzy rodzinnych. Adam Dębski rzecznik prasowy białostockiego oddziału NFZ-etu wierzy, że jeszcze uda się osiągnąć porozumienie na szczeblu centralnym pomiędzy Porozumieniem Zielonogórskim a NFZ-etem. Jeżeli porozumienia nie będzie NFZ ma ponoć plan awaryjny.
- Gdy zaistnieje taka sytuacja natychmiast zostanie uruchomiony telefon alarmowy. Poprzez media, poinformujemy też pacjentów gdzie będą mogli szukać pomocy – wyjaśnia Dębski.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę