Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

FERIE 2009! - Kontrola autokaru przed wyjazdem w trasę!

W związku ze zbliżającym się okresem "FERII ZIMOWYCH" Sekcja Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży informuje, iż przed wyjazdem autobusu w trasę istnieje możliwość zgłoszenia przez organizatorów lub inne zainteresowane osoby miejsca i czasu rozpoczęcia przewozów zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, celem dokonania kontroli przez Policję. Po przyjęciu zgłoszenia wyjazdu oraz ustalenia czasu dokonania kontroli na miejsce postoju autokaru udadzą się policjanci ruchu drogowego. Kompleksowej kontroli poddany zostanie zarówno kierowca jak i pojazd. Bardzo prosimy o zgłaszanie autobusów przynajmniej z jednodniowym wyprzedzeniem tak, aby policjant ruchu drogowego dotarł do każdego zgłoszonego autokaru. Zgłoszenia można kierować telefonicznie pod numer telefonu (0-86) 216-12-73 lub pod bezpłatnym numerem telefonu 997.

Ponadto istnieje możliwość zgłoszenia dokonania kontroli przed wyjazdem  do Inspekcji Transportu Drogowego (wnioski w powyższym zakresie można składać telefonicznie - nr tel. 085 - 662-30-77 lub nr fax 85-662-30-53 z co najmniej czterodniowym wyprzedzeniem w godzinach pracy Inspektoratu, tj. między godz. 08.00 - 15.00)

Ruch Drogowy
cz, 10 stycznia 2008 13:32
Data ostatniej edycji: pt, 13 marca 2009 09:23:35

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę