Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z serwisu wirtualnemedia.pl

Szeptel SA z telewizją iTV rozpoczął integrację interaktywnych usług dla abonentów sieci komórkowych

Telewizja iTV należąca, obok takich firma jak Legion Polska i Media-Net Interactive, do Grupy Telekomunikacyjnej SZEPTEL, skupionej wokół notowanego na GPW operatora telekomunikacyjnego PT SZEPTEL S.A. uruchomiła kolejne zaawansowane rozwiązanie łączące technologię telewizyjną, internetową, przekazu teletekstowego z technologią SMS-ową, w czasie rzeczywistym.

Od lipca br. Interaktywna telewizja iTV posiada jako jedyna w Polsce, unikalne rozwiązanie SMS "chat" umożliwiający abonentowi telefonii komórkowej oraz Internaucie bezpośredni dostęp oraz możliwość wyrażania swoich opinii i poglądów dotyczących tematów prezentowanych w telewizji poprzez wysyłanie SMS-ów bądź wpisywanie ich z klawiatury komputera. Treści te są natychmiast prezentowane zarówno na stronie teletekstowej, jak i na ekranie telewizora oraz na stronie www. Rozwiązanie to jest projektem dopełniającym proces stworzenia w pełni interaktywnego medium, które poprzez telefon komórkowy pozwala realizować idee komunikacji pomiędzy ludźmi także poza środowiskiem internetowym.

Jednocześnie retransmitowany na platformie ERA OMNIX program telewizji iTV może być odbierany przy użyciu telefonu komórkowego w sieci ERA. Wprowadzanie tego typu zaawansowanych rozwiązań w zakresie budowy projektów dotyczących telekomunikacyjnych usług dodanych jest praktyczną realizacją strategii Grupy Telekomunikacyjnej SZEPTEL w zakresie budowania i oferowania na rynek rozwiązań komercyjnych służących budowaniu wzrostu przychodów Grupy.
Stały wzrost wysokości sprzedaży usług multimedialnych jaki notują Spółki z Grupy SZEPTEL jest również wynikiem zapotrzebowania na usługi tego typu płynącym ze strony operatorów telekomunikacyjnych. Według danych opublikowanych przez IDC wartość rynku usług realizowanych z wykorzystaniem SMS-ów i MMS-ów wzrośnie w Polsce od kwoty ponad 600 milionów USD w roku 2005 do ponad 1,2 mld USD w roku 2008. Szacuje się, iż ponad 50% tej wartości stanowić będzie sprzedaż wartości dodanej jaka jest składnikiem tego typu usług. Spółki z Grupy SZEPTEL są największym w Polsce dostawcą usług z wartością dodaną dla rynku telekomunikacyjnego.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę