Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Łomża to Profesjonalna Gmina Przyjazna Inwestorom

Tak twierdzi Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, która przy tym powołuje się na wyniki przeprowadzonych przez siebie badań. W III edycji rankingu Profesjonalna Gmina Przyjazna Inwestorom Urząd Miejski w Łomży znalazł się bowiem na 6. miejscu w kategorii gmin średnich - do 100 tys. mieszkańców. To najlepszy wynik wśród miast w północno-wschodniej Polsce. Kolejne miasto z województwa podlaskiego Czarna Białostocka zajęło 20. miejsce.

Ranking Fundacjj Rozwoju Demokracji Lokalnej, ma na celu umacnianie profesjonalizmu gmin oraz tworzenie platformy współpracy pomiędzy najlepiej zarządzanymi gminami, a środowiskiem inwestorów.
Jak twierdzą organizatorzy coraz częściej decyzje inwestorów o lokalizacji kapitału są, oparte właśnie na wynikach analizy jakości zarządzania gminą, na badaniu przygotowania władz i aparatu urzędniczego gminy do tworzenia stabilnych warunków dla działalności gospodarczej.


zobacz wyniki rankingu
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę