Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Najlepsza księgowa województwa

Główne zdjęcie
Wiesława Załuska główna księgowa w Przedsiębiorstwie Przemysłu Spożywczego "PEPEES" S.A.

Wiesława Załuska główna księgowa łomżyńskiego Pepees-u po raz kolejny udowodniła, że na zawiłościach rachunków zna się jak mało kto. Wraz z blisko 6500 innymi księgowymi z kraju wystartowała IX edycji ogólnopolskiego konkursu Księgowy Roku i okazało się, że w województwie podlaskim jest najlepsza.

Ogólnopolski konkurs Księgowy Roku jest prestiżowym wydarzeniem integrującym środowisko księgowych i specjalistów w dziedzinie finansów realizowanym przez Grupę Wydawniczą INFOR, Sage Symfonia i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Cieszy się uznaniem Uczestników oraz osób reprezentujących kręgi biznesowe, władze lokalne i centralne, środowiska opiniotwórcze i media. Jego celem jest wyróżnianie najlepszych finansistów w Polsce oraz promowanie ich jako liczących się partnerów w zarządzaniu przedsiębiorstwami.
Dodajmy, że Wiesława załuska od lat udowadnia, że jest jedną z najlepszych specjalistek w dziedzinie księgowości w kraju. W ubiegłym roku w konkursie księgowych zajęła piąte miejsce, a przed dwoma laty znalazła się w gronia 18 najlepszych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę