Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Rajd Pamięci Września’39 -Wizna 2007

14 Września 2007 Wizna

W tym roku jak zwykle spotkaliśmy się na Rajdzie "Pamięci Września'39", by wziąć udział w obchodach, a przy okazji przez 3 dni dobrze się bawić. 14 września patrole, które zgłosiły się na rajd spotkały się w Rakowie. Wszyscy bawili się i śpiewali podczas koncertu piosenki harcerskiej. Następnego dnia odbył się marsz patroli na trasie Rakowo - Wizna.
Na uczestników czekało wiele niespodzianek, lecz najbardziej ucieszyli się z tej, która nie była ujęta w planie rajdu, a mianowicie deszcz i grad... Kto zamówił taką okropną pogodę??...która dała tyle radości dzieciom?

Po przebyciu trasy wszyscy udali się na stołówkę szkolną, by posilić się bigosikiem, który wypełnił puste brzuszka. Wieczorem odbyła się Akademia poświęcona Bohaterom Września'39, niestety nie na Strękowej Górze z powody złożenia złego zamówienia na pogodę, ale i na sali było ciekawie. Trzeciego dnia odbyła się uroczysta Msza Święta za Ojczyznę w Wiźnie, następnie apel poległych przy pomniku bohaterów Września oraz złożenie kwiatów w miejscach Pamięci Narodowej. Po tych uroczystościach wszyscy udaliśmy się na apel, który zakończył tegoroczny rajd. Z niecierpliwością czekamy na kolejny.

dh Ewelina Modzelewska

 


 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
tel. (86) 216 41 97
GG: 3079355
e-mail hufca

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63

Księga gości
Wpisz się!
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę