Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Pożegnanie lata w 2 WDH „Zielony Płomień” z Jedwabnego

sierpień 2007

Wszyscy wspominamy go z uśmiechem na twarzy. Nasza druhna, Małgorzata Modzelewska zorganizowała nam wyjazd do Olszyn, byśmy całą gromadą miło spędzili ostatnie wakacyjne dni. Gdy przyjechaliśmy na miejsce, nie wierzyliśmy własnym oczom... Na takim odludziu taki fajny ośrodek. Nie zdążyliśmy wysiąść z autokaru, a już widzieliśmy naszą instruktorkę, która czekała na nas z niecierpliwością - serdecznie panią pozdrawiamy.
Na początku zajęcia odbywały się na polance, gdzie jeździliśmy na nartach, bawiliśmy się w różne śmieszne zabawy, przeciągaliśmy się linami. Nasze ubrania troszeczkę na tym ucierpiały, ale liczy się zabawa. Mieliśmy okazję zobaczyć z bliska sarenkę, dziki, kaczuszki i owieczki. Następne zajęcia odbyły się przy ścianie wspinaczkowej, prawie wszyscy doszli na samą górę, a ci, którym troszkę brakowało, cieszyli się, że mogli chociaż spróbować.

Kolejny punkt to tor przeszkód i tu właśnie kazali nam biegać, czołgać się, skakać po i przez opony - było ekstremalnie i fajnie. Po tych wszystkich ćwiczeniach udaliśmy się na drugą stronę ośrodka, by postrzelać z łuku. Jedni strzelali za górkę - jak to mówiła druhna - „Panu Bogu w firanki”, jeszcze inni przed, pod lub w tarczę, a niektórzy nawet w sam jej środek - szczęściarze.

Wyczerpani i głodni udaliśmy się na wyspę, ale jedynie po to, by pośpiewać przy ognisku i zjeść małe co nieco, a w tym wypadku kiełbaski własnoręcznie pieczone przez każdego uczestnika. Po posiłku nie mogąc usiedzieć w miejscu (skąd w nas tyle energii ?), ruszyliśmy na plac zabaw. Niestety, nasze harce nie trwały długo, bo przyjechał po nas autokar. Było super i dlatego z niecierpliwością czekamy na następny wyjazd. Hmm... Może na kulig zimą?

pwd. Małgorzata Modzelewska

 


 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę