Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Odnowienie Przyrzeczenia

1 sierpnia 2007

1 sierpnia o godzinie 6.30 wyruszyliśmy 160-osobową ekipą, złożoną z harcerzy z całej Polski oraz skautów włoskich, na Rusinową Polanę, by tam wspólnie odnowić Przyrzecznie Harcerskie i Skautowe. Każdy wchodzący na polanę mógł zastanowić się nad prawem harcerskim w języku polskim i włoskim, którego punkty były rozstawione wśród trawy. O godzinie 8.00 Baden-Powell (w tej zaszczytnej roli druh Łukasz Kościuczuk) zadął w róg i tym samym zaprosił nas do ogromnego kręgu. Po zaśpiewaniu kilku piosenek odnowiliśmy swoje Przyrzeczenie w dwóch językach – harcerze i skauci z Włoch.

Na koniec zawiązaliśmy krąg i przekazaliśmy sobie iskierkę przyjaźni, a każdy otrzymał małą pamiątkę. Później już tylko wspólne zdjęcie i wymiana gadżetów ze skautami (ogołociliśmy swoje mundury całkowicie, by zdobyć pasy, plakietki i pierścienie).
Organizacją Skautowego Wschodu Słońca, we współpracy ze schroniskiem Głodówka, zajęła się 31 Łomżyńska Drużyna Wędrownicza „Suma Wszystkich Strachów”. Dziękujemy wszystkim, którzy byli wtedy z nami! Zdjęcia z Odnowienia Przyrzeczenia Harcerskiego w Tatrach można było obejrzeć w karczmie podczas Zlotu w Kielcach.

phm. Sandra Znoińska HR

 

A to relacja z Błoni pod Krakowem...

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę