Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Kupcy na zakupach

Blisko stu producentów oferowało swoje produkty na VII Podlaskich Targach Spożywczych w Nowogrodzie. Imprezę zorganizowała jedna z łomżyńskich hurtowni spożywczych. Właściciele sklepów i sklepików z Łomży i regionu mogli oglądać, smakować i zamawiać towary produkowane w całym kraju, a do tego jeszcze liczyć na odrobinę szczęścia i wygraną w konkursach.

Targi odbyły się przy hotelu Zbyszko w Nowogrodzie. Tam jest największa w okolicy wiata w której pod dachem może zmieści się kilka tysięcy osób. Niemal cała przestrzeń została zajęta przez producentów wyrobów spożywczych. Swoje stanowiska mieli tu m.in. producenci słodyczy, przypraw i napojów zarówno bezalkoholowych jak i tych z dodatkiem. Wszystko po promocyjnych cenach – nawet do 10% taniej lub z atrakcyjnymi „gratisami” typu zamów 16 opakowań zbiorczych piwa, a za darmo dostaniesz kolejną skrzynkę piwa. Handlowcy, którzy korzystali z możliwości i zamawiali towary nawet z miesięcznym wyprzedzeniem mogli dodatkowo brać udział w losowaniu nagród fundowanych przez organizatora Targów.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę