Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Łomżyńska Specjalna Strefa może być większa

Nawet trzy razy większa niż w samej Łomży może być łomżyńska podstrefa Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Samorządowcy z gmin Łomża, Piątnica i Nowogród gotowi są wnieść do niej 56 hektarów ziemi. Warunek jest tylko jeden. Inwestorzy, dla których zabraknie ziemi w Łomży będą chcieli otwierać swoje firmy właśnie tam. Maciej Zajkowski prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo Handlowej zachęca do takiego właśnie rozwiązania, bo jak podkreśla to się będzie opłacało i biznesmenom i nam wszystkim.

Jutro w łomżyńskim ratuszu odbędzie sie spotkanie prezesów ŁIP-H i Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z inwestorami, którzy już wcześniej wyrazili chęć zainwestowania w łomżyńskiej podstrefie. Podczas tego spotkania wójtowie okolicznych gmin mają także przedstawić tereny, które mogliby wnieść do podstrefy. Gmina Nowogród ma do dyspozycji 24 ha ziemi, gmina Piątnica 22 ha, a  Łomża 10ha. Teraz od decyzji przedsiębiorców będzie zależało czy strefa te tereny obejmie czy też nie.
Maciej Zajkowski do udziału w spotkaniu zaprasza także tych przedsiębiorców, którzy dotychczas nie złożyli listów intencyjnych ale noszą się z zamiarem zainwestowania w regionie i przyłączenia do przedsięwzięcia.
Spotkanie robocze rozpocznie się w czwartek o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej ratusza przy Starym Rynku w Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę