Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

SM Mlekovita trzecia, OSM Piątnica czwarta

Kolejne potwierdzenie, że „nasze” mleczarnie należą do najlepszych w kraju. SM Mlekovita zajęła trzecie, a OSM Piątnica czwarte miejsce w IV edycji Rankingu Zakładów Mleczarskich opracowanego przez redakcję dwutygodnika Agro Trendy.


Tym razem ranking wygrała firma POLMLEK Zakład Mleczarski Sp. z o.o. z Lidzbarka Warmińskiego wyprzedzając spółkę DANONE z Warszawy. Trzecia pozycję ex aequo z Mlekovitą zajęła Spółdzielnia Mleczarska w Mońkach.
Rezultaty Rankingu pokazują delikatny wzrost dynamiki inwestycji w branży mleczarskiej w 2006 roku.  Nakłady inwestycyjne jego uczestników zwiększyły się w ubiegłym roku o 3, 3 procent – do 311 mln złotych - podsumowują organizatorzy mlecznego konkursu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę