Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Pepees za złotówki

Jeszcze w ubiegłym tygodniu za jedną akcje łomżyńskiego PEPEES-u na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie trzeba było zapłacić około 200 zł. Wczoraj aby zostać właściciele akcji tej spółki wystarczyło mieć niespełna 2 zł. Tak gwałtowna redukcja cen nie jest jednak wynikiem krachu, a tzw. splitu czyli podziału akcji spółki, który zgodnie z uchwałą Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy przeprowadzono w proporcji 1 :100.


Dzięki splitowi kapitał spółki zamiast na dotychczasowy jeden milion sto siedemdziesiąt tysięcy akcji dzieli się teraz na sto siedemnaście milionów akcji. Poniedziałek był pierwszym dniem notowań akcji PEPEES-u po przeprowadzeniu podziału. Na zamknięciu sesji cena akcji spółki ukształtowała na na poziomie 1 zł 97 gr.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę