Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Twórca wp.pl w Radzie Nadzorczej Pepees

Maciej Grabski, który w latach 1997-2005 współtworzył spółkę Wirtualna Polska S.A (wp.pl) został wczoraj powołany w skład Rady Nadzorczej Pepees-u. Od roku poprzez Grabski Inwestycje Finansowe jest on jednym z głównych udziałowców łomżyńskiej spółki.

 
Podczas wczorajszego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy do Rady Nadzorczej powołano także prof. dr hab. Włodzimierza Rembisza wykładowcę SGH w Warszawie, który był m.in. prezesem Agencji Rynku Rolnego (1990-1993), doradca rządu Armenii z ramienia Unii Europejskiej (1995-1997) i prezesem Warszawskiej Giełdy Towarowej (1997-1999)

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę