Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

10Jamboree on the Trail 2007

czerwiec 2007

Łomżyńska Drużyna Wędrownicza „Suma Wszystkich Strachów”

..od stania w miejscu niejeden już zginął,
niejeden zginął już kwiat

Więc wędrujemy, ile sił!

W lipcu część z nas jedzie w Tatry, tak więc postanowiliśmy, że mała zaprawa przed prawdziwymi górami dobrze nam zrobi! Podczas 10 JOTT (a trzeba nadmienić, że po raz pierwszy obchodzonego w naszym hufcu) za cel obraliśmy Górę Królowej Bony pod Łomżą. Nie będziemy nadmieniać wysokości ww. góry:), ale musimy przyznać, że wędrówka nam się udała. A dlaczego, o tym już niżej. Dlaczego nie pojechaliśmy gdzieś dalej? Z powodów nie tylko prozaicznych. Czy poznawania świata nie powinno się zaczynać od najbliższej okolicy? Czasem może się okazać, że piękne miejsca są na wyciągnięcie ręki. Choć najwspanialszym pomysłem byłoby wyruszenie na „mazurski rejs”, „zapomnienie się w Bieszczadach” albo „palców ranienie ostrzem Tatr”… my postanowiliśmy jednak ruszyć gdzieś blisko.

Przecież najważniejsze jest to, by być razem. Warto było wyruszyć na tę wędrówkę, czy raczej „włóczęgę”:). Choćby po to, by oczy cieszyć zaskakująco urzekającymi widokami na pradolinę Narwi, a płuca napełniać czystym (w ogóle nie miejskim) powietrzem; by poznać kręte, polne drogi, na których będziemy chcieli zorganizować kiedyś rajd drużyny. Choćby po to, by miło spędzić majowy dzieńJ ze świadomością, że skauci na całym świecie też wędrują. Choćby po to, by lepiej się poznać - a przyjaźń to przecież jedna z najważniejszych rzeczy w życiu. A i kilka pomysłowych zdjęć do albumu udało nam się zrobić. Szkoda tylko, że nie było nas trochę więcej.

Nasz pomysł na JOTT był prosty, bo często najprostsze rozwiązania są najlepsze! Pomyśleliśmy jednak, że za rok zorganizujemy coś naprawdę spektakularnego.

CZUWAJ!
phm. Sandra Znoińska
& pwd. Anna Tomaszewska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
tel. (86) 216 41 97
GG: 3079355
e-mail hufca

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63

Księga gości
Wpisz się!
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę