Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Majówki harcerskie 2007 -"AGADA"

5-6 maj 2007

„AGADA jest wielce o.k,
AGADA to jest świat!”


Tak, to już kolejny biwak majowy 13 Łomżyńskiej Drużyny Harcerskiej „AGADA”. Chcieliśmy skorzystać z naprawdę długiego weekendu majowego i tym celu przyjechaliśmy na bazę harcerską w Nowym Młynie. Programem zajął się zastęp „Canoe”, a oboźną (i to jaką!:)) była druhna Natalia Kłosińska. Spędziliśmy ten czas na pewno pożytecznie, dobrze się przy tym bawiąc.

Był bieg patrolowy w okolicach bazy, zajęcia z terenoznawstwa, symulacje medyczne, zajęcia alpinistyczne, śpiewogranie, „Maraton Uśmiechu”… Pogoda dopisała (tylko ostatniego dnia, kiedy czas już był wracać do domu, zaczęło padać), jedzenie było przepyszne (ach, ta maca z dżemem morelowym…), w nocy cieplutko… Do tego grupa świetnych ludzi – czego chcieć więcej?!:) …chyba tylko tego, żeby zaraz po weekendzie majowym zaczęły się wakacje…

phm. Sandra Znoińska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę