Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Od początku miesiąca akcje Pepeesu zdrożały o 25%

175 zł – to cena jaką trzeba było zapłacić za akcje łomżyńskiego Pepeesu na zamknięciu wczorajszych notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Akcje spółki pobiły kolejny rekord cenowy. Tak drogie nie były jeszcze nigdy. Poprzednie maksimum na poziomie 168 zł ustanowiono w połowie lutego tuż przez podpisaniem umowy o sprzedaży należącego do Pepeesu Browary Łomża duńskiej Royal Unibrew.


Tym razem ceny akcji idą po informacjach o możliwych sposobach podziału uzyskanych ze sprzedaży Browaru Łomża 126 mln zł. Wśród właścicieli spółki pojawił się nawet pomysł skupienia przez spółkę części własnych akcji w celu umorzenia. Decyzja o tym czy do skupu i umorzenia części akcji dojdzie ma zapaść podczas zwołanego na koniec czerwca walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki. Wówczas ma być także  głosowany pomysł przeprowadzenie tzw. splitu czyli podziału akcji. Jeżeli pomysł zyska uznanie każdy z właścicieli spółki za jedną starą akcję Pepeesu otrzymałby 100 nowych. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę