Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Browar Łomża już Duńczyków

Dokończono zapoczątkowaną w połowie lutego procedurę sprzedaży Browaru Łomża. Wczoraj przedstawiciele łomżyńskiego PEPEES i duńskiego ROYAL UNIBREW podpisali ostateczną umowę kupna sprzedaży firmy. Duńczycy odkupili łomżyński browar za 126 mln 749 zł i 94 grosze.

Duńska firma Royal Unibrew jest drugą pod względem wielkości grupą piwowarską w Skandynawii. Na całym świecie zatrudnia około 2.300 pracowników i eksportuje swoje produkty do 65 krajów.
Poul Meller Prezes Royal Unibrew, który na początku marca odwiedził Łomżę zapowiadał  inwestycje w zakład. Dodawał, że marka Łomży jest dobrą regionalną marką i Royal Unibrew chce ją dalej rozwijać i umacniać.
Zadowolenia z nowego właściciela firmy nie ukrywał wówczas prezes Browaru Łomża Andrzej Rutkowski. Podkreśla on, że to najlepszy inwestor strategiczny jaki mógł trafić się Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę