Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Mniej nowych akcji Grajewa dla inwestorów indywidualnych

Pfleiderer Grajewo zmniejszył liczbę nowych akcji spółki oferowanych w transzy inwestorów indywidualnych ze 150 tys. do zaledwie 40 tys. Zarząd spółki decyzje tłumaczy "ogromnym popytem ze strony dużych inwestorów". Grajewo zaoferowało łącznie 1,6 mln akcji po 180 zł za sztukę.

Ze sprzedaży akcji serii D Pfleiderer Grajewo uzyska około 270-290 mln zł. Znaczna część tych pieniedzy ma zostać zainwestowana w budowe nowej fabryki spółki w Rosji w poblizu Moskwy.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę