Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Dobry rok Grajewa

Grajewski producent płyt wiórowych ma za sobą niezły rok. W 2006 r. Grajewo poprawiło wyniki na wszystkich poziomach: sprzedaż wzrosła o 17 proc., zysk operacyjny o 22 proc., wynik netto też jest lepszy, choć nieznacznie - o 1 proc.

Rekordowy był dla spółki IV kwartał. Po raz pierwszy w historii firmy sprzedaż przekroczyła 300 mln zł (wyniosła 361 mln zł). Zysk operacyjny sięgnął 46,6 mln zł (też rekord), a czysty zysk - 24 mln zł.

W minionym roku Grajewo dużo inwestowało. Łącznie wydało na ten cel ponad 60 mln euro. Za te pieniądze m.in. uruchomiło fabrykę płyt wiórowych w Rosji oraz zaczęło budowę zakładu do produkcji płyt MDF w Grajewie. W tym roku na dokończenie tej fabryki spółka wyda prawie 60 mln euro.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę