Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Z bezrobotnej w bizneswomen

Szkolenia w zakresie przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej dla 30 pań oraz bezzwrotne wsparcie finansowe w formie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w wysokości 11 000 zł dla 15 kobiet – tak łomżyński urząd pracy zamierza zwalczać bezrobocie wśród kobiet. Właśnie rozpoczyna się nabór uczestniczek do programu „Kobieta przedsiębiorcza”. Ponad połowa łomżyńskich bezrobotnych to kobiety.

W projekcie mogą uczestniczyć kobiety bezrobotne bez względu na wiek i wykształcenie. Osoby zainteresowane udziałem w projekcie „Kobieta przedsiębiorcza” powinny się zgłosić w łomżyńskim PUP  aby wypełnić odpowiednią ankietę.
Dodajmy, że w końcu stycznia 2007 roku liczba zarejestrowanych w łomżyńskim Powiatowym Urzędzie Pracy bezrobotnych kobiet wynosiła 3497 osób i była większa o 143 osoby w porównaniu do poprzedniego miesiąca. Bezrobotne kobiety stanowiły 54,3% ogółu bezrobotnych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę