Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Czas na samodzielność z OHP

Aktywizacja społeczno-zawodowa młodzieży poprzez jej powrót do systemu edukacji, zdobycie zawodu oraz usamodzielnienie się to główny cel projektu „18-24 lata – Czas na samodzielność”. Za pieniądze z Europejskiego Funduszu Społecznego prowadzi go Podlaska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Białymstoku. W ramach projektu młodzi ludzie bezpłatnie będą kierowani m.in.: na warsztaty i konsultacje, szkolenia zawodowe, kursy języka angielskiego, profesjonalne szkolenia komputerowe i choćby na kursy prawa jazdy.

W sumie szansę na usamodzielnienie się będzie miało 120 osób z terenu całego województwa podlaskiego. Poza ograniczeniem wiekowym uczestnicy programu muszą także pochodzić ze środowisk i rodzin o tzw. zmniejszonych szansach życiowych. Połowa osób zakwalifikowanych do programu musi wykazać się wykształceniem niepełnym średnim – mogą to być uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, a pozostali powinni to osoby nieuczące się i niepracujące, posiadające wykształcenie średnie i zainteresowane podjęciem nauki na uczelni wyższej (w szczególności na studiach dziennych).

Szczegółowych informacji o projekcie udziela CEiPM w Łomży, 18-400 Łomża, ul. Szosa Zambrowska 1/27, tel. 086 216 33 09
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę