Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Greenpeace: Wyślij list do Prezydenta i Premiera Rzeczypospolitej Polskiej!

Międzynarodowa organizacja ekologiczna Greenpeace zapowiada, że nie dopuści do rozpoczęcie wycinki drzew w Dolinie Rospudy. W miejscu gdzie ma przebiegać obwodnica Augustowa ekolodzy chcą rozbić swój obóz by w ten sposób przeciwstawić się niszczeniu przyrody. Apelują też do wysyłania e-maili do najwyższych władz kraju wzywające ich do podjęcia natychmiastowych działań, które ocalą Dolinę Rospudy i przywrócą Polakom wiarę w reguły prawa i rozsądku.


To już ostatni moment kiedy możemy ocalić Dolinę Rospudy dla przyszłych pokoleń! - podkreślają działacze Greenpeace. Formularz listu znajduje się na stronie internetowej www.greenpeace.pl

Tymczasem wczoraj Rzecznik Praw Obywatelskich Janusz Kochanowski złożył skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego na decyzję ministra środowiska dotyczącą zgody na przeprowadzenie inwestycji budowlanej przez dolinę rzeki Rospudy. Na podstawie pozwolenie na budowę obwodnicy wydał wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę