Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Browar Łomża na giełdę lub chętnemu z branży

Wśród zainteresowanych kupnem Browaru Łomża, spółki zależnej Pepeesu, wymienia się duński Royal Unibrew i Carlsberg Polska. Czy w tej chwili Pepees prowadzi z nimi jakieś rozmowy? - Nie potwierdzam i nie zaprzeczam - mówi prezes Andrzej Kiełczewski. Według naszych informacji, przynajmniej pierwszy z inwestorów przeprowadził już audyt browaru.


Tymczasem zarząd Pepeesu przygotowuje producenta piwa do wprowadzenia na giełdę. Obecnie trwają prace nad przekształceniem go w spółkę akcyjną. Prowadzone są jednocześnie rozmowy z biurami maklerskimi. - Mam nadzieję, że już w II kwartale będziemy gotowi do debiutu - mówi prezes Kiełczewski.
 
Zgodnie z założeniami przedstawionymi w listopadzie ub.r., w ofercie publicznej sprzedany zostanie mniejszościowy pakiet browaru. - Chcemy, żeby pozostałe akcje objął inwestor strategiczny - dodaje A. Kiełczewski. Zaznacza, że jeżeli znajdzie się chętny do przejęcia 100 proc. akcji przed ofertą publiczną i zaoferuje dobre warunki, to Pepees z niej zrezygnuje. Przejmujący musiałby jednak zagwarantować utrzymanie produkcji i piwnych marek.

źródło: Parkiet (22.01.2006)
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę