Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Szeptela coraz więcej

O 2,5% w maju zwiększyła się liczba abonentów niezależnego operatora telekomunikacyjnego wywodzącego się z Szepietowa. Szepetel poinformował właśnie, że prowadzona akcja pozyskiwania nowych abonentów w Łomży i najbliższej okolicy odniosła pozystywne efekty. W ciągu jednego miesiąca liczba nowych abonentów wzrosła o kilkaset osób, a do końca roku ma się zwiększyć o około 10%.

Szeptel planuje również iż do końca roku kolejne 5% abonentów uzyska dostęp do usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu.
Przypomnijmy w maju Szeptel zaproponował mieszkancom regionu niespotykane dotychczas promocje np.: abonament za 12 złotych brutto, 49 groszy brutto za 1 minutę połączenia do USA.

zobacz tekże Szeptel znowu walczy... o klienta

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę