Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Szeptel znowu walczy... o klienta

Abonament za 12 złotych brutto, 49 groszy brutto za 1 minutę połączenia do USA – to nowe propozycje Szeptela w walce o klienta po wejściu Polski do Unii Europejskiej.


Szeptel powstał w 1992. Był drugim obok Telekomunikacji Polskiej operatorem telekomunikacyjnym oferującym swe usługi na terenie dawnego województwa łomżyńskiego. Inicjatorami powstania firmy oraz pierwszymi jej udziałowcami były lokalne gminy oraz ich mieszkańcy. W trakcie swojej działalności Szeptel S.A. uzyskiwał kolejne koncesje i zezwolenia umożliwiające mu tworzenie krajowej i międzynarodowej sieci transmisyjnej, transmisję danych w relacji krajowej i międzynarodowej oraz świadczenie usług internetowych.
Ubiegły rok był najtrudniejszy w historii firmy. Realnym wydawało się nawet jej bankructwo. Teraz wszystko wskazuje na to, że Szeptel złapał drugi oddech. Na giełdzie notowania spółki ponownie zyskują na wartości, a na rynku lokalnym pojawiła się ciekawe oferta. Przełączając się teraz do Szeptela przez ponad rok abonament telefoniczny wynosi niespełna 12 złotych brutto.
Ponadto promocja obejmuje następujące bonifikaty:
przejście od innego operatora za 1,22 zł brutto
abonament pierwszy cząstkowy oraz jeden pełny następny abonament gratis
połączenia do USA za 0,49 zł brutto za minutę od 1.05.2004 – 31.12.2004
jednorazowo 15 impulsów gratis.

Co ciekawe tańsze aż o 80% opłaty za połączenia do USA, są dostępne zarówno dla nowych jak i starych klientów Szeptela. tak jak w przypadku promocji dla nowych klientów. Od 1 maja br. do końca roku, dotychczasowi abonenci sieci Szeptel S.A. za minutę połączenia do USA zapłacą 0,49 zł brutto (wcześniej 2,44 zł brutto).
Jak zapowiedział Mariusz Pilewski – prezes Szeptela “spółka jest w stanie konkurować na lokalnym rynku, a jednocześnie w pełni gotowa, aby stać się pełnoprawnym uczestnikiem europejskiego rynku telekomunikacyjnego.”

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę