Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Cennik

CZESNE ZA SEMESTR WYNOSI 700 ZŁ (34 SPOTKANIA PO 75 MINUT) ZNIŻKI: ZA KONTYNUACJĘ NAUKI CZESNE 670 ZŁ DLA OSÓB Z TEJ SAMEJ RODZINY ZNIŻKI PO 50% DLA KAŻDEGO SŁUCHACZA, OSOBA, KTÓRA ZAŁOŻY WŁASNĄ GRUPĘ UCZY SIĘ ZA DARMO. PONADTO OFERUJEMY KLUB JĘZYKOWY PROWADZONY PRZEZ NATIVE SPEAKER'A 50 MINUT KONWERSACJI TYGODNIOWO ZA JEDYNE 100 ZŁ ZA CAŁY SEMESTR NAPRAWDĘ WARTO !!! TESTY, EGZAMINY KWALIFIKACYJNE, EGZAMINY KOŃCOWE BEZPŁATNIE

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę