Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Historia Szkoły

English Language College – Szkoła Języka Angielskiego Metodystów w Warszawie została założona w 1921 roku w Warszawie przez amerykańską misję metodystów. W ciągu kilkudziesięciu lat swej działalności wykształciła wiele pokoleń Polaków, krzewiąc znajomość języka angielskiego wśród szerokich rzesz studentów, urzędników, biznesmenów i ludzi kultury.

Foreign Languages Centre – Centrum Języków Obcych w Łomży rozpoczęło działalność we wrześniu 2003 r. w oparciu o autoryzację i pod nadzorem English Language College Szkoły Języka Angielskiego Metodystów w Warszawie, nauczając języka angielskiego według standardów przyjętych przez ELC.

Od września 2004r. szkoła prowadzi również zajęcia z języka niemieckiego i hiszpańskiego.
Planowane jest rozpoczęcie nauki języka włoskiego od września 2005r.
Szkoła prowadzi również kursy języków obcych dla firm i instytucji.

Foreign Languages Centre – Centrum Języków Obcych zostało wpisane 15 września 2003r. do ewidencji szkół i placówek oświatowych niepublicznych prowadzonej przez Miasto Łomża .
Nadzór pedagogiczny nad działalnością placówki sprawuje Podlaski Kurator Oświaty w Białymstoku w trybie ustawy o systemie oświaty.
Nadzór pedagogiczny ze strony ELC w Warszawie sprawuje Dyrektor ds. dydaktycznych.

Absolwenci naszej szkoły otrzymują dyplom ukończenia English Language College – Szkoły Języka Angielskiego w Warszawie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę