Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Historia łomżyńskiej kwesty cmentarnej sięga 1984 roku

Inicjatorem zbiórki był Wiktor Grochowski. Bardzo szybko zyskała ona przychylność działaczy Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, Związku Harcerstwa Polskiego, Łomżyńskiego Towarzystwa Fotograficznego i Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego.

W pierwszym roku prowadzenia Kwesty zebrano 58.272 zł i 10 gr. Tych pieniędzy nie da się dziś przeliczyć na nowe złotówki, ale pozwoliły one zacząć dzieło odnowy ponad 200-letniej nekropolii.

.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę