Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wystawa Doroczna NURT

ZAPRASZAMY

fot.4lomza.pl
fot.4lomza.pl
Wystawa Doroczna Klubu Fotografii NURT wyeksponowana jest w Galerii Pod Arkadami (Stary Rynek) w Łomży. Udział w wystawie wzięli zaproszeni fotograficy: Maciej Kościuszko (Gdynia) i Stanisław Andruszkiewicz (Łomża) oraz członkowie Klubu: Zbigniew Ciborowski, Lech Buczyński, Wojtek Surawski, Stanisław Zeszut. Wystawa jest wyborem dokonań fotografików w 2010 roku. Wystawa czynna jest do 15 stycznia 2011r codziennie z wyj. poniedziałków.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę