Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@
O KLUBIE: Klub Fotografii NURT został założony w celu aktywizacji artystycznej twórców-fotografików w ramach przyjętego programu twórczego i umożliwienia dalszego rozwoju indywidualności twórczych naszego środowiska. Klub NURT jest organizacją samostanowiącą i samodzielną w podejmowaniu działań artystycznych. Bardzo istotnym celem działalności stało się nawiązanie współpracy z fotografikami z Polski oraz rozpropagowanie fotografii w środowiskach młodzieży szkolnej naszego regionu. W tym celu są organizowane comiesięczne, otwarte dla wszystkich chętnych spotkania fotograficzne poświęcone różnorodnej tematyce związanej z fotografią i są to: problemy techniki fotografowania, zagadnienia kompozycyjne, historia fotografii, prawo autorskie itp. Członkami twórczymi klubu są: Lech Buczyński, Zbigniew Ciborowski Przemysław Karwowski, Wojtek Surawski, Stanisław Zeszut, Sebastian Miś. Po każdym roku twórczym organizowana jest wystawa podsumowująca dorobek, w której oprócz zdjęć członków klubu prezentowane są prace zaproszonych, znanych polskich fotografików. Prace wystawiane są głównie w gościnnie użyczonej przez MDK DŚT w Łomży Galerii Pod Arkadami. W programie klubu są także wystawy indywidualne i zbiorowe członków twórczych i różnorodne formy spotkań z fotografią oraz konkursy fotograficzne i plenery. Klub NURT jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych twórczością fotograficzną i wystarczy przedstawić swój dorobek twórczy i uzyskać akceptację członków, aby mieć możliwość przyjęcia w poczet „członków twórczych” i otrzymać legitymację. Bardzo mile widziani są też sympatycy fotografii jeśli nawet nie uprawiają tej dziedziny sztuki. Kontakt z klubem można nawiązać za pośrednictwem każdego członka twórczego klubu. Wszystkie szczegóły dot. organizacji klubu zawarte są w REGULAMINIE KLUBU NURT

UWAGA

STRONA W BUDOWIE. PRZEPRASZAMY.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę