Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Przygotowania przedsiębiorców do KSeF

W ramach przygotowań do wprowadzenia Krajowego Systemu e-Faktur, Krajowa Administracja Skarbowa zaprasza na szkolenia on-line. Najbliższe odbędzie się w środę 13 grudnia o godz. 9.

Od 1 stycznia 2022 r. podatnicy mogą dobrowolnie korzystać z KseF. Będzie on jednak obowiązkowy od 1 lipca 2024 r. Od tego dnia czynni podatnicy VAT będą wystawiać e-faktury wyłącznie w  Krajowym Systemie e-Faktur (KseF), a faktury ustrukturyzowane będą podstawową formą dokumentowania transakcji gospodarczych. Dla przedsiębiorców zwolnionych z VAT obowiązek e-fakturowania wejdzie w życie od 1 stycznia 2025 r. 

Krajowa Administracja Skarbowa zachęca do zapoznania się z nowymi zasadami wystawiania e-faktur i do przetestowani  narzędzia KSeF. 

Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku zaprasza mikroprzedsiębiorców, ich przedstawicieli oraz wszystkich zainteresowanych na bezpłatne spotkanie on-line na temat założeń KSeF już 13 grudnia.

W trakcie webinarium eksperci KAS opowiedzą o:

  • nowych zasadach fakturowania w Polsce,
  • uwierzytelnieniu w KSeF i nadawaniu uprawnień,
  • różnicy pomiędzy fakturą elektroniczną a e-Fakturą,
  • wystawianiu oraz otrzymywaniu faktur w KSeF,
  • bezpłatnych narzędziach KSeF,
  • tym gdzie znaleźć komunikaty, informacje, odpowiedzi na pytania.

Zapraszamy 13 grudnia o godz. 9.00. Spotkanie jest otwarte, dlatego nie ma potrzeby wcześniejszej rejestracji. Aby dołączyć do spotkania wystarczy kliknąć w link.

Przewidywany czas spotkania – 1 h

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę