Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Weekend z Toyotą 08.06.2013

Szanowni Państwo, W najbliższą sobotę 8. czerwca piknik „Weekend z Toyotą”. Zapraszamy fascynatów motoryzacji oraz osoby, które nie lubią nudy. Zaczynamy o 17:00 w Hotelu „ZBYSZKO” w Nowogrodzie. Już od godziny 15:00 prezentacja i jazdy próbne: GT86 Hilux, Auris HSD, Yaris HSD, Avensis, RAV4 z firmy Carolina Car Company z Ostrołęki.. Udział bezpłatny! Zabierz rodzinę, znajomych, pracowników. Rezerwuj miejsce (86 2163355).

Edyta Gawrych
cz, 06 czerwca 2013 09:54
Data ostatniej edycji: cz, 06 czerwca 2013 10:06:33

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę