Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

SPEED s.c. - systemy informatyczne

cz pon, 22 marca 2004 11:53

Firma SPEED powstała jako spółka dwóch osób fizycznych Marka Romanowskiego i Marka Maliszewskiego. Po formalnościach rejestracyjnych zaczęliśmy działać w październiku 1997r.

Purzeczko - Przedsiębiorstwo Ochrony

cz pt, 02 kwietnia 2004 12:08

Przedsiębiorstwo Ochrony "PURZECZKO" Firma "MTP" jest nowoczesnym dynamicznie rozwijającym się prywatnym podmiotem gospodarczym wykonującym profesjonalne i komplementarne usługi ochrony osób i mienia, ochrony przeciwpożarowej, ratownictwa medycznego i usługi czystościowo-porządkowe.

PEPEES SA

cz nie, 21 marca 2004 14:05

Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego "PEPEES" S. A. w Łomży jest jednym z najważniejszych zakładów przetwórstwa rolno-spożywczego w województwie podlaskim i jednym z największych pracodawców na lokalnym rynku pracy. Grupa PEPEES zatrudnia ok. 740 osób.

ROBIN - Regionalne Biuro Turystyki

cz pt, 19 marca 2004 14:58

Serdecznie witamy Państwa w nowym sezonie letnim oraz w nowym serwisie internetowym. Mamy nadzieję, że przypadnie on państwu do gustu podobnie jak nasza oferta turystyczna.

DOMEL Spółka z o.o. - producent okien i drzwi

cz pt, 19 marca 2004 14:36

Prężny i dynamiczny rozwój firmy „DOMEL” sp. z o.o. to zasługa naszych Partnerów Handlowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy produkty nowoczesne, które przy atrakcyjnej cenie łączą w sobie walory estetyczne i użytkowe.

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę