Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Gerłowski - podłogi trwałe z natury

Gerłowski - firma została założona w 1990 roku. Od poczatku działalności zajmujemy się sprzedażą podłóg drewnianych i wszystkiego co jest potrzebne do wykończenia wnętrza domu, a jest pochodzenia naturalnego: boazerie, listwy wykończeniowe, korek, schody, poręcze, tralki itp.


Od 2002 roku jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych chemii do podłóg drewnianych najbardziej renomowanych światowych firm.

Oferujemy również doskonałej jakości maszyny i materiały ścierne do podłóg drewnianych. Kilka razy w roku organizujemy szkolenia dla parkieciarzy współpracujących z nasza firmą. Jest to okazja do poszerzenia wiedzy i oderwania się od trudów codziennej pracy.

Staramy się aby współpraca z nasza firma przynosiła korzyści naszym klientom. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

 


 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę