piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Smak Podlaski

Proszę uważać na Restaurację Smak Podlaski i omijać szerokim łukiem. Wystawiają ogłoszenia, że szukają do pracy przez telefon mówią, że jest aktualne, że napewno ta praca będzie, a ja miejscu się okazuje, że już tej pracy nie ma. Robią ludzi w bambuko. Po co to się ogłaszać, że się szuka pracownika skoro na miejscu jest, że tej pracy nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smak Podlaski

Za samą nazwę omijać szerokim łukiem.
Łomża to Mazowsze, nie lubimy podlaskich smaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smak Podlaski

ani śledzi

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smak Podlaski

Restauracja to za dużo powiedziane. To jest raczej bar samoobsługowy. Tam dają jeść i to mnie głównie interesuje. Czy na prawdę z powodu twoich problemów mam ten bar omijać szerokim łukiem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smak Podlaski

Ogólnie jedzenie tam jest okropne, są lepsze Bary i Restauracje w Łomży i o wiele smaczniejsze i ceny nie są aż tak wysokie jak w w Smaku Podlaskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smak Podlaski

cukiereczek26 ,chciałeś isc tak bardzo do pracy,co się okazuje pracy nie ma to teraz wypisujesz że tam takie jedzenie okropne i drogie?Co do cen to wręcz odwrotnie,są bardzo przyzwoite w porównaniu do innych lokali no i jest naprawdę bardzo smacznie.Chcesz zepsuć właścicielowi opinie,myślę że jesteś na bieżąco bo pewnie tam pracujesz:)

madzius

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smak Podlaski

A to jesteś w błędzie Madziuś niestety w takim miejscu nigdy bym nie chciała pracować. Mam swój własny biznes.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smak Podlaski

Najlepsze obiady w Łomży tylko w PKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smak Podlaski

No to zazdrość cię chyba zjada , zapewne konkurencja haha bo tu w Łomży ludzie tacy są,zamiast zająć się sobą i swoim życiem to zajmują się czyimś.Zyj i daj żyć innym

madzius

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smak Podlaski

Wiesz nie zazdrość ja nie z Łomży i w głupią dyskusje z obcą osobą się wdawać nie będę. Piszę i ostrzegam inne osoby aby uważały . Madziuś jak tak bronisz tego kochłozu to idź tam i się najedz . Smacznego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smak Podlaski

Z chęcią miła napewno pójdę bo jest naprawdę znacznie

madzius

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smak Podlaski

Taniej wyjdzie kupić książkę kucharską i nauczyć się gotować własne obiadki. Moim obiadkom nie dorówna żadna kuchareczka.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smak Podlaski

Ta pani co to niby ma własny biznes chciała się zatrudnić w tym barze? W jakim charakterze? Zmiany sprzątającej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smak Podlaski

I appreciate you when you release the best information. It is so good. It is best if you can experience geometry dash scratch. Come on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smak Podlaski

Bardzo przydatne informacje, aby zwrócić szczególną uwagę podczas poszukiwania pracy. Wiele razy opis stanowiska będzie miał zmianę w rzeczywistej sytuacji. Więcej dowiem się wieczorem the backrooms

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org