piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zła jakość powietrza

A to przypadkiem nie pył znad Sahary powoduje te przekroczenie norm?

https://swiatoze.pl/pyl-znad-sahary-w-europie-co-sie-w-nim-znajduje/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła jakość powietrza

Albo pył z mosiru co walczy na mma na balu charytatywnym

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła jakość powietrza

a właśnie i jak to sie skończyło/zamiotło?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła jakość powietrza

Niech ten fachura od powietrza weźmie się do roboty i coś zacznie robić pożytecznego a nie tylko plecie trzy po trzy i jeszcze kase za to bierze . Powietrza nie zmieni za to swoją osoba i wieściami jeszcze bardziej zatruwa atmosferę ...
Proponuje udać się ze sprzętem pomiarowym na Ukrainę pod rurę wydechową ruskiego czołgu , który pali 700 l /100km i poinformować o wynikach czy aby mu łba nie urwało . A skoro ruskim nie urywa to i w Łomży też przeżyją

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła jakość powietrza

Byłem ostatnio w Łomży i to co wieczorem wydobywało się z kominów niektórych \"posesji\" na osiedlach zabudowy jednorodzinnej to jakaś tragedia, trucizna. W powietrzu czuć spaleniznę i ludzie tym oddychają. Wstyd żeby małe miasto miało gorsze powietrze niż 2 mln Warszawa.. Ale jak widać po postach wyżej nie wszystkim to przeszkadza.
Palenie syfem to jedna sprawa, ale dlaczego miasto nie robi z tym nic na poważnie, skutecznie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zła jakość powietrza

To po...pie rdalasz już pod tą nową ustawę którą cichcem pod zasłoną wojny wprowadzili ? Wytyczne już są ?

Za palenie drewnem którego wilgotność jest większa niż 24% 500zł mandatu , następna dobroć -za budynek samowolnie postawiony nawet i 50 lat temu przez dziadka lub hwk nawet i 500 tysięcy kary , za jazdę na autostradzie w odległości mniejszej niż 50m od pojazdu z przodu 1500zł nagrody ( ciekawe jak ja mam to zmierzyć , chyba trza kupić dalmierz do auta... )

I teraz coś dla ludzi dobrego serca - stosunki lokator właściciel regulował paragraf 26 po cichutku dodano do niego 26a i brzmi on - za utrudnianie korzystania z mediów wody , telewizji , pralki , lodówki ,wc , uprzykrzanie i niepokojenie lokatora sąd ma zasądzić 1 rok wiezienia ...Suuper

Po 2 miesiącach zamieszkania pod tym samym adresem mieszkaniec wchodzi w stosunek najmu taki jak pełnoprawny lokator bez względu na to czy został zameldowany czy też nie ...Jeszcze większy suuper ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org