czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Szprycha\" do Łomży ... do 2027 ?

oj, ze względu na skutki ekonomiczno-gospodarcze pandemii raczej w to wątpię .

\"Jeszcze w tym roku mają ruszyć prace przygotowawcze dla pięciu linii kolejowych, które miałby powstać w ramach Centralnego Portu Komunikacyjnego. Rządowa spółka CPK podała, że wśród tych pięciu linii ma być także linia Ostrołęka – Łomża. To część kolejowej „szprychy”, która ma poprowadzić dalej na północ aż do Giżycka. Z prezentacji CPK wynika, że linia z Ostrołęki do Łomży miałaby być budowana w talach 2023 – 2027.

Linia kolejowa do Łomży miałaby być budowana w latach 2023 – 2027, a linia z Łomży przez Kolno i Pisz do Giżycka w latach 2028 – 2031.\"

https://4lomza.pl/index.php?wiad=56114

... a co z przebiegiem linii kolejowej przez miasto,
dworzec dalej w centrum miasta ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Szprycha\\\" do Łomży ... do 2027 ?

Odłożyli tę imprezę dla swoich następców z platformy. 🚦

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Szprycha\\\" do Łomży ... do 2027 ?

W 2023 to będzie cud jak zostanie wydana decyzja środowiskowa dla tej inwestycji. W 2027 to może zacznie się dopiero budowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Szprycha\\\" do Łomży ... do 2027 ?

chamie z kownat krowy wydoiłeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Szprycha\\\" do Łomży ... do 2027 ?

On kury maca Panie Rej u zydka kury są ha ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Szprycha\\\" do Łomży ... do 2027 ?

k... rece opadaja. Szprychy tory moze i kosmodrony. Ktos znowu przytuli gruby hajs za krypto przygotowanie projektu ktory nigdy nie zostanie wybudowany. Juz o tym pisalismy i nie chce mi sie szukac ale byla mowa ze do 2025 beda tory teraz mowa o 2027 za 2-3 lata bedzie mowa o 2035 a potem o 2050 a kasa przez jakies krypto spolki zostanie wyrzucona w bloto. Poki nikt nie bedzie szanowal publicznych pieniedzy wciaz bedziemy zyli w zacofanym ciemnogrodzie.

Dodam tylko ze spolka zajmujaca sie CPK miesiecznie zgarnia niesamowite wynagrodzenie a temat obecnie umarl... w 3 miesiace okecie niemal umarlo. Modlin jak czegos nie wymysli bedzie do zamkniecia bo banki juz nie chca dawac kredytow na dzialanosc.

A my zyjmy banka CPK i zlotymi szprychami.

Wisienka na torcie jest mowienie przez kolakowskiego o jakims tunelu ktory ma isc pod lomza. Mowie personalnie do posla trzeba albo nie znac realiow zeby takie glupoty mowic albo byc poprostu glupcem. Mysle ze nastepna obietnica bedzie dostep do morza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Szprycha\\\" do Łomży ... do 2027 ?

NIE KŁAM !!

Pisałem, że cyt . \" Według wstępnych planów pociąg przez stację Łomża miałby jeździć w 2027 roku. ( tak np. mówił wiceminister infrastruktury Mikołaj Wilde, w czasie jesiennych wyborów samorządowych 2018r a w 2019r. przedstawiała to tak CPK spółka ).
Później przedstawiciele CPK podawali, że linia mogłaby zostać wybudowana do 2032 roku, ale ostatnie dokumenty wskazują datę 2030.

pisałem :
Czyli sprostujmy : PIERWSZY POCIĄG NA STACJI ŁOMŻA MIAŁBY SIĘ POJAWIĆ W 2030 r.

... w co też osobiście wątpię i zakładam poślizg 3 - max. 4 lata,
a to realnie daje datę ok. 2033-2034r. ?

- i to zakładając wariant pesymistyczny.


tu można to sprawdzić :
Temat : KOLEJ W ŁOMŻY : dworzec kolejowy jaki i gdzie, w centrum miasta czy w szczerym polu ?
https://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=812271&t=812271

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Szprycha\\\" do Łomży ... do 2027 ?

mnie nie boli ze lomza bedzie miala kolej tylko to ze znowu ktos mataczy i robi gownoburze aby sie dorobic. Chyba sobie wydrukuje ten post i w 2033 roku wkleje aby spytac jak tam nasze tory...

jeszcze raz napisze CPK generuje takie koszty ze jak by zwykly kowalski sie dowiedzial ile sama rada nadzorcza bierze kasy to by wypadl z butow wiec o czym my mowimy? nigdy nie bedzie dobrze idac droga pod tytulem nie moje to wydaje ponad stan.

taki wycinek:

Miesięczne zarobki członków zarządu CPK:

Mikołaj Wild - prezes - 49 tys. zł brutto (32 575 zł netto po opodatkowaniu PIT wg stawki 32 proc.),

Piotr Malepszak - członek zarządu - 44 tys. zł brutto (29 450 zł netto),

Sylwia Matusiak - członkini zarządu - 44 tys. zł brutto (29 450 zł netto),

Michał Wrona - członek zarządu - 44 tys. zł brutto (29 450 zł netto).

co robia za taka kase? tego nie wie nikt nawet sami zainteresowani... ile szaraczek musi pacowac aby tyle miec? to juz nie kazdy sobie odpowie. Caly proceder trwa od 2018 roku i oprocz jakis zarysow nie ma zadnych konkretow a przez dwa lata na pensje calej czworki poszlo ponad 4,3 mln zl. A to jest tylko wierzcholek gory lodowej.

Teraz zostanie powolana spolka do trasy lomza ostroleka. I znowu zarzad i czlonkowie musi byc takze kolejne stolki i kolejni zlodzieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Szprycha\\\" do Łomży ... do 2027 ?

... i tu masz rację !

e tam, wklej ten post w 2028 roku, jak już będziesz na łomżyńskim dworcu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Szprycha\\\" do Łomży ... do 2027 ?

Wg mnie
SZPRYCHY TAK - NOWY PORT LOTNICZY NIE !!!

... to lotnisko tylko udupi inne porty lotnicze w kraju .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Szprycha\\\" do Łomży ... do 2027 ?

A ile dostanie nasz Antoś Szprycha?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org