niedziela, 26 stycznia 2020 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jakie książki lubicie czytać?

Lubicie czytać? Co najchętniej czytacie? Bo ja uwielbiam fantastykę. Moim zdaniem świetna jest ta powieść https://www.taniaksiazka.pl/world-of-warcraft-cisza-przed-burza-christie-golden-p-1061253.html. W ogóle lubię twórczość Christie Golden.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: jakie książki lubicie czytać?

Ja teraz akurat lecę z Tolkienem.

M. Puzo i S. King i tego pokroju książki

gabii
Przecież ty nie czytasz książek , ty tylko spamujesz .

Ja lubię literaturę piękną i kryminały. Kiedyś czytałam też horrory, ale trudno na dobra książkę z tego gatunku.

Moją ulubioną książką jest w zasadzie podręcznik pod tytułem \"Jak utrudnić życie spamerom i trollom w sieci\"

ale dopiero jestem w połowie, czego skutki widać po spamie Gabii

Ja w sumie za książkami nie przepadam, ale za to bardzo lubię czytać artykuły o nowinkach technologicznych ;) Moim najnowszym konikiem jest sztuczna inteligencja. Teraz jestem w trakcie czytania tego artykułu- https://aibusiness.pl/sztuczna-inteligencja-maluje-obrazy/ o tym, że sztuczna inteligencja potrafi już malować obrazy! To naprawdę mega ciekawe sprawy.

biedrona w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j. stąd

Jaki polecacie dobry kryminał na wieczór. Szukam czegoś naprawdę dobrego. Pomóżcie.

Najlepsze kryminały to te klasyczne. Nowe się do nich nie umywają.

Ja polecam na wieczor wyjscie na ulice pelna pijaczkow i chuliganeri. Moze wyjsc z tego dobry kryminal.

Najbardziej podróżnicze lub wojenne.

Angelka22

Ja lubię fantastykę, przygodę i thriller, ale pewnie każdy ma nieco inne upodobania. Ciekawe są też książki oparte na faktach: https://sprzedajemy.pl/poradnik/top-6-ksiazek-opartych-na-faktach-402203-art3080. Ludzie czasami nie zdają sobie sprawy z tego jakie historie się za nimi kryją i co natchnęło autora, by je spisać.

Ja lubię czytać książki naukowe, które coś wnoszą do mojego życia. Jestem osobą ciekawą świata, a także otwartą na nowe teorie w nauce. Dlatego satysfakcję sprawia mi lektura takich pozycji jak Seria Inteligentny Projekt od Fundacji En Arche. Jest to kilka książek na temat teorii inteligentnego projektu.

Książka telefoniczna... Akcja się nie klei, ale ile osób występuje!

Książka skarg i zażaleń.

Ja lubię powieści historyczne.

Talmud.

tylko Talmud!

Dasz Talmud Polakowi, to powie że czyta opowieść kryminalną. Trudno przeciętnemu Kowalskiemu uwierzyć że to drogowskaz semi-narodu. Właściwie semi to z angielskiego połowa. Hmm... Coś w tym jest. Dla przetarcia oczu na dobry początek proponuję Manifest Komunistyczny. Trzeba go tylko nieco odświeżyć, czyli zastąpić przestarzałe nazewnictwo niektórych klas społecznych nazwami dzisiejszymi. Czyta się wtedy jak najświeższe wiadomości z kraju.

U mnie oryginalności nie uraczysz, jak większość świata się teraz rzucam na Sapkowskiego… Tak se myślę, czy się dadzą w pracy namówić na tematyczne https://www.5zywiolow.com party integracyjne. : P

Przyznam, że ostatnio mocno wkręciłem się w czytanie o mitologiach różnego typu. Czytałem mitologie nordycką, teraz mam jeszcze jedną w innym wydaniu i mitologie słowiańską.

Ja uwielbiam czytać książki o mafii, ale takie na autentycznych zdarzeniach <3
Wtedy właśnie siadam w swoim wygodnym fotelu przy kominku i odpływam! :D

kamyki_80

Dużo by mówić, ale od jakiegoś czasu zajmują mnie popularnonaukowe modele, książki z duszą i wiedzą, tak bym powiedział. Z utęsknieniem czekam teraz na książkę Wellsa w polskim przekładzie, jaką ma wydać fundacja En Arche. To ta od wspierania młodzieży i rozwoju nauki. Żałowałem, że nie znam angielskiego, a teraz w końcu będę mógł zapoznać się z opiniami autora na temat teorii Darwina. A jak tam u was w 2020 ?

Adi ;)

Książki Pilipiuka są ok :)

ja właśnie zabrałam się za książki dla tak jakby młodszej młodzieży ][dużo tego wygrałam, więc skoro juz sobie leżą w domu, to przeczytam ]

skończyłam czytać \"mów!\"
o dziewczynie, która zaczyna liceum i odrazu na wstępnie jest skreślona, przyjaciółki ne odzywają się do niej, a kiedy ktokolwiek dowie się, ze ona to ona- odrazu wyśmiewa, krzyczy, dokucza jej
a wszystkoz powodu jednej imprezy na którą wezwała policję, wezwała bo...
przez prawie cały pierwszy rok liceum nei odzywa się do nikogo, bo nikt nie odzywa się do niej, no poza jedną nową dziewczyną i kolegą z ławki z jednych zajęć, ale to sporadyzcnie
dziewczyna \"ucieka\", zamyka się w sobie, anwet z rodzicami nei rozmawia, ale nawet nei bardzo ma jak - matka cały czas zajęta pracą itd.

w sumie fajna, łatwa książka, nic wciągającego, szczerze powiedziawszy czytałam, bo nie lubię porzucać zaczętych książek, jak czytam to już do końca...
Ogólnie zbieram się od dobrych kilku lat do przeczytania Wiedźmina: https://www.ravelo.pl/wiedzmin-ostatnie-zyczenie-andrzej-sapkowski,p100250401.html

W koncu chyba sobie zamówię :)

Ja kocham kryminały. Najbardziej lubię Harlana Cobena i Chrisa Cartera.

Właśnie kończę Grę o Tron ;)

Ja to przede wszystkim fantasy, kryminały i historyczne.

Dawino

Ja lubię tematy postapokaliptyczne, ale też zdarzają się kryminały :D

Lubię grać w gry komputerowe. Lubię też stawiać na eSport. Uwielbiam oglądać świat zawodów komputerowych. Patrzę na wiele informacji na portalu informacyjnym: https://egamersworld.com/counterstrike/events . Tam mogę dowiedzieć się o nadchodzących zawodach, a także prognozach na mecze.

gako@mailcat.biz

Ja się zagłębiam obecnie w Grę o tron :) Polecam ;)

Dawino

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0