piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

wiecie moze gdzie w lomzy mozna zjesc dobre sushi? w szczegolnosci chodzi mi o maki sushi
jaka jest cena (przecietnie) za zestaw?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

100

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

Taniej Ci będzie pojechać do Warszawy. Zapłacisz za bilet i sushi mniej niż w Łomży. Druga sprawa jak się nietrudno domyśleć nie będzie ono ze świeżych składników. Do tego jest specjalny ryż, wątpię by go codziennie gotowali w oczekiwaniu na 1 klienta w tygodniu. Polecam też specjalne zestawy typu zrób to sam. Będzie tam wszystko do samodzielnego "montażu". Taniej już się nie będzie dało. Zestawy te są od 70 do 100zl

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

jasiu zmienił styl wypowiedzi!

czy to prawdziwy jasiu smietana?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

to zalezy ile wypijesz to na drugi dzien bedziesz mial dobre sushi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

poszukaj na necie - są gotowe listy składnikow i przepisy co i jak po koleii... pozniej stokrotka i kaufland i masz sushi jak ta lala :) troche roboty trzeba wlozyc , najwiecej w przygotowanie ryżu ale zrobione po swojemu smakuje jeszcze lepiej ;)

koniec imprezy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

NIE POZNAJE JASIA JESTEM W SZOKU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

Jasiu zszedł na psy .:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

skoro nie wiesz gdzie mozna zjesc dobre suszi to nie jestes jego wielbicielem gdybys byl to bys wiedział

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

jak coś to ja nie wiem

pomogę ile tylko moge

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

Dobre suszi jest u mojego wujka w akwarium mogę Ci na jedna noc pożyczyć złotą rybkę jest smaczna ale musisz oddać na następny dzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

Ostatnio w biedronce były zestawy do gotowego sushi:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

wiem gdzie jest dobre sushi w Warszawie i tam je jadalam do tej pory. faktycznie cena o polowe nizsza niz tutejsza. Zastanawialam sie czy moze na miejscu gdzies serwuja a ja o tym nie wiem ale widze ze tutaj sie tego tez nie dowiem :(
lubie wyjsc i zjesc cos dobrego z przyjaciolmi wiec samodzielne robienie (na razie) mnie nie kreci.Zreszta w Lomzy ani w kaufie ani 100krotce nie maja marynowanego imbiru bo juz tez sprawdzalam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

W Rysiu reklamowali bodajże sushi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

w piątki w rysiu ma być!

ell pablo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

nie przepadam za zarciem japonskim wcale ale to wcale, a tym bardziej na takim zadupiu jak lomza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

zastanowie sie nad tym Rysiem, jakby ktos sprawdzil to w najblizszy piatek to bede wdzieczna za info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

Ja też nie wiem gdzie zjeść dobre sushi Nie wiem nawet gdzie zjeść dobrą pizzę na świeżym powietrzu, bo przy tej pogodzie nieprzyjemnie jest siedzieć w lokalu. W niedzielę byłam w Diavolo bo uważałam, że ten lokal jest akurat na moje potrzeby ale niestety: ekspres do kawy niesprawny, czas oczekiwania na zamówienie długi, nikt nie mógł posprzątać ze stolika po klientach, którzy jedli przed nami bo panie zwyczajnie niemiały czasu i mimo że byliśmy "gromadką" nie dostaliśmy pizzy w jednym czasie, a przecież niezbyt przyjemnie jest jeść gdy obok siedzą głodni.
Tak sobie pomyślałam, że nieładnie tu pisać tylko trzeba zadzwonić do właściciela, niestety właściciel jest niuchwytny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

a mnie ta wasza gadanina rozbawia do roz puku, ten zgory czekal na pizze i nie dostal w tym samym czasie co inni, bylo zaplacic pol rachunku albo ostentacyjnie przygrzac pizze w mikrondzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

Jeśli będziecie w Wawie to polecam - http://www.oto-sushi.pl
A prawda jest taka, że faktycznie niewiele lokali potrafi robić sushi na naprawdę bardzo wysokim poziomie, ale chyba z tym nie ma wielkiego zaskoczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SUSHI - gdzie w Lomzy i za ile?

A co to dla ciebie znaczy dobre sushi? Osobiście zawsze bardzo skupiam się na tym, w jaki sposób podaje się sushi w restauracjach sushi, o czym możesz poczytać więcej w artykule pod linkiem https://sushi-katowice.pl/sushi-jako-sztuka-w-jaki-sposob-podaje-sie-sushi-w-restauracjach-sushi/, gdzie wspomniane są ozdobne talerze czy pływające łódki. Jeśli jedzenie jest dobrze podane, to od razu wydaje się lepiej smakować ;). Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org