sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Darowizna ponad 100 000 złotych na HOSPICJUM...

... to nie u nas, gdzie rządzi PiS w zagłębiu katonacjonalistycznym , a w mieście rządzonym przez homoseksualistę .

Ponad 100 tys. złotych i przeszło 2 tys. euro zapakowane w reklamówkę zostawił ktoś przy wejściu do hospicjum w Słupsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darowizna ponad 100 000 złotych na HOSPICJUM...

Takie miasta trzeba wspierać szczególnie ;) U nas w mieści nie ma bogatych którzy chcieli by wesprzeć hospicjum i biednych, biedne miasto to i biedni ludzie, a im więcej mają tym są biedniejsi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darowizna ponad 100 000 złotych na HOSPICJUM...

... czyli w zagłębiu ciemnogrodu dominują katolicy, którzy nie są skłonni do wspierania instytucji charytatywnych ?
pedał lepszy od katolików ? :)))))))
chłopcze, ty tu już nie pierwszy raz wyszedłeś na durnia, który coś tam , gdzieś słyszał, a nie wie w jakim kościele dzwonią :))

SZCZYLU , nie kompromituj się !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darowizna ponad 100 000 złotych na HOSPICJUM...

Goń się leszczu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darowizna ponad 100 000 złotych na HOSPICJUM...

Ostatnio oglądałem program propagandowy w tvn- ie gdzie tematem były opiekunki do dzieci, najlepszą opiekunką okazał się pedał, takie czasy... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darowizna ponad 100 000 złotych na HOSPICJUM...

... o , i trafiłem w czuły punkt pedałka :)

Czyżbyś miał fajne wspomnienia z dzieciństwa po lekcjach katechety ?
śmietana z kolan księdza ci smakowała ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darowizna ponad 100 000 złotych na HOSPICJUM...

Haha, akurat mi się taki ksiądz ani katecheta nie trafił także nie wiem jak smakuje, a może ty coś na ten temat, bo mi wyglądasz na takiego co może coś wiedzieć ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darowizna ponad 100 000 złotych na HOSPICJUM...

Zachwycasz się biedroniem i ogólnie pedałami, masz ziomka co wazeliną wszystko smaruje,ciągle gada o lizaniu butów czopach, wazelinowaniu i innych tym podobnych rzeczach ;)
Stąd wnioskuję że coś jest na rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darowizna ponad 100 000 złotych na HOSPICJUM...

Jak darowizna? pacjent wychodzący cierpiący na sklerozę zapomniał



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darowizna ponad 100 000 złotych na HOSPICJUM...

KIBLOWY HRABIO, TERAZ NIE WYPIERAJ SIĘ , JAK ŻABA BŁOTA SWOJEJ ORIENTACJI HOMOSEKSUALNEJ :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darowizna ponad 100 000 złotych na HOSPICJUM...

Haha, nie muszę się do niczego przyznawać,mnie interesują tylko kobiety, w przeciwieństwie do ciebie i kilku osób z tego forum, ciągle piszecie o wlazeniu w odbyty, biedroniu, zachwycacie się jakie to gej ma poparcie, już tu pisałem że pedalujacych rowerzystów należy leczyć bo jest to choroba psychiczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Darowizna ponad 100 000 złotych na HOSPICJUM...

ojciec dyrektor z Torunia juz płacze jak to tak na hospicjum a nie dla niego..

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org