piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Catering domowy

Poszukuję namiarów na dobry sprawdzony catering do domu na urodziny i komunię Ktoś, coś tylko nie wypisujcie głupot proszę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering domowy

Polecam panią z Podgórza wiem że mieszka na ulic Kościelnej chyba 49. Robiła u nas chrzciny i wszyscy goście byli zadowoleni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering domowy

Także polecam panią z Podgórza.Robiła na 1 urodziny dla wnuka.Jedzenie polecam a i cenowo jest dobrze.Nazywa się chyba Góralczyk.

tadek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering domowy

a jakies namiary telefoniczne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering domowy

a ja polecam pania Marię z jedwabnego.pysznie i niedrogo 862172683

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering domowy

Góralczyk 509 549 039

tadek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering domowy

Dziękuje bardzo za namiary. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering domowy

czy może ktos ma jeszcze jakieś inne namiary na catering domowy te Panie sa zajęte w moim terminie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering domowy

Wiesława Grodzka Górskie 862701511

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering domowy

A jakieś zdjęcia macie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering domowy

czy cos ktoś jeszcze zna ???????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering domowy

czy cos ktoś jeszcze zna ???????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering domowy

pani łapińska ostrożne 698950707
paki kierzkowska łady borowe 503470894 te panie gotują super a jak nie mają wolnego to polecam panią z dębnik ta pani obsługuję w białej damie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering domowy

dziękuje Ci Bardzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering domowy

i kto miał wolny termin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering domowy

Właśnie od jakiegoś czasu zamawiam posiłki tylko i wyłącznie od https://lightcatering.pl/ . Zawsze otrzymuję świeże i smaczne posiłki i przede wszystkim koszt takiej diety wcale nie jest wysoki co jest również dużym plusem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering domowy

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem cateringu dietetycznego, to co powiecie na ofertę Body Chief - https://bodychief.pl/diety/dieta-summerbox ? Sam z niej korzystam, ponieważ mają szeroki wybór najróżniejszych diet, dostosowanych do najrózniejszych potrzeb klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Catering domowy

Nie mam generalnie przekonania do takich właśnie usług, ponieważ całkiem niedawno z takiej korzystałam i nie była to delikatnie mówiąc zbyt dobra decyzja. Już na samym początku negatywnie zaskoczyła mnie cena. Wiem, że obecnie jest wszystko drogie, no ale bez przesady. Myślałam jednak, że pewnie za ceną pójdzie jakość. Jakże się jednak myliłam. Okazało się, że cena jest wysoka, a jakość usług delikatnie mówiąc pozostawia sporo do życzenia. Dania były tak zrobione, jakby zajmował się nimi jakiś początkujący kucharz. W ogóle nie były doprawione (jedne), a drugie z kolei były przesolone. Zapłaciłam za tę usługę, ale nigdy więcej. Na drugi raz samą próbuję coś przyszykować. Gorzej jakościowo nie będzie, a na pewno będzie zdecydowanie taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org