środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolejny łoś na drodze do Wizny

witam wszystkich mam zapytanie co do tematu : czy jest szansa odzyskać jakieś pieniążki jak taki bydlak wpadnie nam pod auto i roztrzaska kompletnie kogoś-moja furmankę? chodzi mi o trasę Lomza-Bialystok
wiem ze najłatwiej postawić znak uwaga dzikie zwierzęta i mieć wszystko w dupie znajoma parę miesięcy temu uderzyła w takiego o to losia - 5sekund kosztowało ją 1200 złotych( szyba lusterko podszybie itd) dzięki Bogu jej nic... ale portfel cieńszy-co myślicie? dziękuję za odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny łoś na drodze do Wizny

Nie ma a jak się zgłosi to jeszcze mandat dokładają!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny łoś na drodze do Wizny

nie prawda przyjechala Policja i powiedziala ze znak byl i w tej sytuacji to mozemy sobie... ale mandatu nie bylo..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny łoś na drodze do Wizny

Kolego dostał !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny łoś na drodze do Wizny

T Ci się udało albo mieli dobry humor.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny łoś na drodze do Wizny

Nie dostaniesz odszkodowania, szczególnie jeżeli zdarzenie było w miejscu oznakowanym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny łoś na drodze do Wizny

Zamiast powystrzelac bydlaki to sa wazniejsze niz czlowiek unia i jej prawa zwszaszcza dyskryminacja bialego czlowieka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny łoś na drodze do Wizny

Odszkodowania nie będzie. Chyba, że udowodnisz, że akurat w lesie było polowanie i myśliwi wypłoszyli to zwierzę na drogę. Wtedy dużo zdrowia życzę, bo trzeba się będzie ciągać po sądach z kołem łowieckim.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny łoś na drodze do Wizny

ok dzieki wszystkim za odpowiedzi jak tak : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny łoś na drodze do Wizny

Prawo jazdy dostał w chipsach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org