czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co zamiast kanapek do pracy

Cześć. W pracy mamy mikrofalę. Niestety nie ma lodówki tak wiec odpada branie jakiegoś dania z miesem. Pracuję czasami na 12 godzin . I o ile 8 godzin o kanapkach jeszcze mozna wytrzymać to 12 godzin bardzo trudno . ZUpki chińskie i inne zalewane odpadają poineawż nie jest to dla mnie jedzenie i nie chcę się truć . Macie jakieś pomysły na zdrowe jedzenie i jednoczesnie takie, które nie musi stać w lodówce ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Jak zrobisz jakiś ryż z kurczakiem czy innym miesem to nic mu sie nie stanie przez 12 godzin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Jak się nie chcesz truc to wyrzuc mikrofale, bo powoduje raka krwi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Też mi problem :)
wieczorem wekujesz w słoiku wszystkie zupy, flaki, fasolkę po bretońsku, bigos, leczo, gulasz, gołąbki itp. a jest tego dużo,
i może to postać bez lodówki 2-3 dni , ot cały problem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Kup sobie torbę termiczną i wkłady do mrożenia i możesz tatara ze sobą zabierać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Do pracy najlepsze są dania jednogarnkowe, jak zrobisz coś z kaszą, ryżem lub warzywami to nie powinno Ci się popsuć przez 12 godzin. Jeśli wolisz zabezpieczyć jednak jakoś to jedzenie to też bym polecała właśnie torbę termiczną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Latem może postaraj się o chłodziki albo faktycznie torbę termiczną. Do jedzenia polecam po prostu obiady domowe zawekowane albo porządnie zapakowane. Może sałatka z kuskusem albo kaszą gryczaną? Kasza na długo zapełni Tobie żołądek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

A płatki śniadaniowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Najlepiej zamówić jedzenie i po sprawie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Najlepiej to nie zamawiać, tylko zrobić sobie samemu. Zawsze wieczorem szykuję sobie jakąś sałatkę, nawet kupiłam sobie na kuchnianawidelcu.pl specjalne lunch box-y i nie mam żadnego problemu z jedzeniem, nic mi się z nich nie wyleje. Nawet jak biorę coś do podgrzania to również żaden problem.

lenkale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

W swojej pracy również nie mam lodówki i jakoś sobie radzę. Nie narzekam ;) Jest bardzo wiele opcji:
płatki owsiane plus mleko
placuszki
naleśniki z serem.
Ewentualnie możesz sobie kupić jakieś gotowe danie do podgrznia. I nie piszę tutaj o wspomnianych przez Ciebie chińskich zupkach. Dobre gotowe zupy ma na przykład Profi : http://profi.com.pl/zupy/#zupy-gotowe Nie ma w niej glutaminianu sodu czy barwików. Zupa jest już gotowa. Wystarczy podgrzać Samą się raczej nie najesz ale z chlebem już tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Ja często robię sobie naleśniki. Czasami przyrządzam z nich też rollsy-kanapeczki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Zamawiamy hamburgery,zupy i chińszczyznę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Sałatki, sałatki i raz jeszcze sałatki :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Kawa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Nie wiem czemu nie wkleił się link;....
http://profi.com.pl/zupy/#zupy-gotowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

można wziąć sałatkę, owoce, warzywa albo obiad do podgrzania jeśli ma się taką możliwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Ja sobie robię sałatki, makarony itp. te rzeczy tak szybko się nie psują, a o kanapkach cały dzień faktycznie ciężko wytrzymać. Dobrze,że masz przynajmniej mikrofalówkę, bo możesz sobie to wszystko podgrzać, ja kiedyś pracowałam w miejscu, w którym nie było ani tego, ani tego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Sałatkę - ale to nie do mikrofali :) Dania makaronowe. Bułki z kapustą i grzybami, zapiekanki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Ja do mikrofali to głównie makaron. Czasami też kaszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Tylko torba termiczna i z lodówki wkład do mrożenia w tej torbie. Możesz trzymać zwykłe kanapki z wędliną. :) Jeśli pracujesz 12 godzin to tylko tak. Lub zakup małą lodówkę turystyczną w torbie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Po pizze zadzwonic najlepiej, albo po kebaba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Co.chcesz ale pytanie masakra juz zwariowlai ludzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Jutro zapyta w jakich majtkach ma do pracy isc ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

To niedługo pewnie będziesz czytać ogłoszenia o pracę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Dorabia sobie pozycjonowaniem stron :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

ja bym wolał będąc tyle godzin w pracy zjeść chociaż jeden ciepły posiłęk, więc pomysł z wekowaniem zup + podgrzanie jej w mikrofali to dla mniej byloby idealne

Krzysztof

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Ja dziś miałam tortillę z ziemniaczkami w pracy. Tylko mam mikrofalę, więc jest gdzie to odgrzewać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

jak bym nie mial nic poza mikrofala do podgrzewania, to wybralbym mikrofalowke :p po tylu godzinach pracy dobrze jest zjeść coś na ciepło.

Krzysztof

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

tortille z szynką, serkiem i warzywami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

salatka z makaronem jajkiem i brokulami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Przed pójściem spać przygotuj makaron z sosem, który lubisz, wszystko przełóż do plastikowego pudełka, które można podgrzewać w mikrofalówce.
Nie bój się, że coś się zepsuje. Codziennie zabieram ze sobą zupy, dania z kaszy i makaronu - w zależności na co mam ochotę. Kanapki zostawiam sobie na śniadanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Na przykład jajco.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

A moim zdaniem kanapki są fajną opcją :) Wystarczy tylko dodać do nich np. pasty warzywne takie jak http://rogowski.net.pl/zdrowy-convenience-wykorzystaj-nasze-produkty/ i już mamy pyszne i pożywne kanapki ! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Najlepszy i pożywny browar tylko nie Łomża bo to syff..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Ja tam na kanapki nie narzekam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zamiast kanapek do pracy

Smigacz bez reklamy nie zapłacą. Ilość głupich postów nie pomoże. I tak wiemy że jesteś zwykłym trollem wklejającym linki więc daruj sobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org