niedziela, 08 grudnia 2019 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oświetlenie

Remontuje mieszkanie potrzebuje oświetlić wnętrze domu.Jaki sklep polecacie z oświetleniem w Łomży.Gdzie jest największy wybór oświetlenia i najlepsze ceny. Będę wdzięczny za informację.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Oświetlenie

polecam na wojska polskieg

Tez polecam BTS na Wojska Polskiego i na Poznanskiej BTS2 , Niskie ceny mi la obsuga i ladne i nowoczesne oswietlenie polecam.

asdfgh

Na Wojska Polskiego owszem ale w sklepie AT Oświetlenie po dawnym salonie Fiata

Najtaniej i największy wybór chyba Eldor na Poznańskiej

KAJA róg Sikorskiego i Legionów, nad bankiem ,naprzeciwko Lidla.

AT na Wojska Polskiego sklep powstał stosunkowo niedawno ale mają dużo asortymentu.
Podpowiem Ci jeszcze Kolego nie bierz taniochy - tanie mięso to psy jedzą jeżeli będziesz kupował np żarówki to owszem cena jest ważna ale ważne jest też to ile prądu pobiera i ile ci posłuży ja brałem u nich droższe i już teraz z \"przyjemnością\" patrzę na rachunki za prąd
pozdrawiam

Ja zamawiam przez internet. Tak mi najprościej.

największy wybór to jest w internecie. Nigdzie chyba nie znajdziesz wszystkiego na miejscu, bo po prostu tych produktów jest za dużo. Poszperaj, znajdź sklep z dobrymi cenami, darmową dostawą itd. wybór zawsze będzie większy niż stacjonarnie. sam mogę polecić np mlamp.pl - kiedyś zamawiałem u nich na allegro, teraz już normalnie w sklepie internetowym. Ceny ok, dostawa od jakiejś nie wysokiej kwoty darmowa jest, a do tego miłe Panie w dziale obsługi doradzają co wybrać w razie wątpliwości

Ja kupowałam tu oświetlenie. Polecam :)
http://oswietlenie-ogrodowe.pl/

O, to muszę tam zajrzeć. Myślę nad listwami led do kuchni.

Poprzeglądaj sobie internetowe sklepy bo wybór jest znacznie wiekszy

Warto może zainteresować się taśmami LED, one są bardzo funkcjonalne no i fajnie sie prezentują.

Moim zdaniem najlepsze jest oświetlenie led, bardzo dobre światło daje i jest ekologiczne.

Gdzie szukacie ładnych żyrandoli?

Świąteczny wysyp trolli świecą w każdym temacie. Weź sobie do domu jednego trolla i powieś zamiast żyrandola będzie eko trolli do wyboru do koloru. Ale sądząc po poście to sam/sama jesteś trollem którego nikt tu nie lubi i świeć sobie w dom a tu nie wklejaj tych pustych i głupich reklam wymyślając dziwne historiie

Nie polecam powyższego sklepu. Matma jakość i fatalna obsługa klienta.

Temat trochę stary ale jakby ktoś szukał to polecam przez internet sobie kupić np,: tutaj wszystkie żarówki mają różne oprawy i praktycznie wszystko czego trzeba do oświetlenia zarówno domu jak i ogrodu. Na spokojnie można sobie obejrzeć i ceny sprawdzić a nie że w sklepie nieraz 2 razy droższe i to jeszcze jakiś badziew się trafi :) Oświetlenie warto dobierać powoli a nie w pośpiechu :)

Polecam jednak przeznaczyć sobie na ten cel określoną kwotę i jej nie przekraczać bo można popłynąąąć z kasą... jak ja :P

Adamkasz bardzo drogi sklep za słabą jakość towaru. Odradzam

Ja swoje lampy i oświetlenie kupiłem w sklepie Hurtownia Elektryczna Domus. Jeśli szukasz gniazdek, włączników lub innych urządzeń elektrycznych to polecam.

jadac na ostroleke jest sklep elektryczny, widac zyrandole za szyba ale nie wiem jak sie nazywa. raz robilem zakupy i cena zadowalajaca, tyle ze pytajacy raczej sklepu nie szuka. swoja droga to nie lepiej rzucic posta mam sklep prosze o opinie? rowniez reklama

Polecam Waszej uwadze dobry artykuł o oświetleniu zewnetrznym.

Kinkiety jakie podała tutaj koleżanka sa bardzo fajne ale autorka pyta się o coś tradycyjnego tak więc sama radziłabym poszukać czegoś w innym stylu...
W sklepie Villa Decor:
https://www.villadecor.pl/268-kinkiety-do-sypialni - znajduje się duży wybór kinkietów w stylu retro tak wiec można sobie przejrzeć.
Ten kinkiet jest bardzo ładny:

Wydaje mi się,że bardzo fajnie powinien prezentować się w sypialni ( zamiast lampek nocnych).
Ten natomiast ładnie wyglądałby w staromodnej łazience:

Myślę, że warto postawić na zakup oświetlenia online. Jest to zawsze możliwość większego wyboru no i ceny bywają niższe niż w sklepach stacjonarnych. Ja osobiście swoje oświetlenie kupiłem w sklepie mlamp.pl i szczerze jestem zadowolony.

Super te kinkiety!

Może warto też dobrze oświetlić nasze auto, szczególnie lampy zespolone tylne led

Skoro już poruszono temat oświetlenia to myslę ,że może Was zainteresować takie rozwiązanie jak automat zmierzchowy dzieki ktoremu mozna nie tylko automatycznie sterowac taim oswietleniem ale rowniez zaoszczedzic sporo na rachunkach za prąd. Moim zdaniem warto decydowac sie na takie skuteczne rozwiazania technologiczne.

Salon to pomieszczenie, w którym spędza się dość dużo czasu tak wiec zwykle nie wystarczy tutaj powieszenie jednej lampy na suficie. Dobrze jest zastosować w salonie źródła światła o różnym natężeniu i barwie.
Wybór ciepła barwy to kwestia gustu ale moim zdanem najbardziej naturalne jest światło neutralne (naśladuje barwę słóńca).
Zimą stworzymy przytulny nastrój, zapalając świece – pojedyncze lub w efektownych kompozycjach; popularne jest np. umieszczanie świec w szklanych naczyniach.
Szukając oryginalnych wzorów polecam zajrzeć sobie do oferty tego producenta:
https://bihome.pl/Hubsch
Spodoba Wam się szczególnie jeśli lubicie złoto:

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0